تاج گل ارزان ترحیم

خرید آنلاین تاج گل ترحیم
خرید آنلاین تاج گل ترحیم
آگوست 4, 2020
نمایش همه

تاج گل ارزان ترحیم

تاج گل ارزان ترحیم

تاج گل ارزان ترحیم

تاج گل ارزان ترحیم

تاج گل ارزان ترحیم با تزیین منحصر به فرد به صورت قلب، دایره ای و بیضی با تزیین گل های آنتریوم، داوودی و پرنده بهشتی در وسط و گل های گلایل در کنار، دارای پاپیون و ربان های مشکی در پایین بر روی پایه ای یک طبقه چوبی و سبک نصب شده است.

دلیل استقبال بالا از سفارش تاج گل ارزان ترحیم سادگی و در عین حال سبک و قیمت بسیار مناسب آن نسبت به تعداد گل استفاده شده در آن ها است. که این موضوع با توجه به تامین گل ها از بازار گل و بروز برای ارسال رایگان و جلب رضایت مشتریان برای تیم گل ختمی موفقیت محسوب میشود. از سالهای دور رسم بر این بوده است که آشنایان درجه 2 متوفی برای عرض تسلیت و یا حتی برای عرض تبریک با دستان پر و تحفه ای به عنوان احترام برای بازدید به دیدار هم میرفتند.

در مراسم ختم این هدیه و تحفه در ارسال و سفارش بنر و یا تاج گل ختم خلاصه میشود. سفارش بنر یکی از کارهایست که برای اعلام فوت متوفی بر سردر منزل و یا محل کار وی نصب میشود. اما سفارش بنر بخصوص برای شرکت در مراسم روز اول و سوم گاهی به طول میانجامد و عموما خانواده درجه 1 متوفی در روز اول با تعداد بسیار بالا تهیه و نصب میکنند. خرید گل عموما برعهده فامیل دورتر و قوم و خویش درجه 2 است. در ضمن تاج گل ارزان ترحیم نسبت به تزیین زیبای آن بسیار به صرفه است.

گل های تاج گل ارزان ترحیم برای برگزاری هر چه باشکوه تر مجالس ختم گویی به استقبال میهمانان آمده اند و شکوه آن باعث التیام سوگواران خواهد بود. از ویژگی های سفارش تاج گل ارزان ترحیم در تهران و در سایت گل سرای لاله قابلیت تغییر رنگ ربان از سفید و مشکلی و در صورت درخواست نصب برگه منقش برای درج متن تسلیت و فرستنده تاج هاست. گل های تاج گل ارزان ترحیم مستقیما از بازار گل و روز ارسال خریداری و نصب میشود. به این علت در موقع تحویل تاج گل ارزان ترحیم در بزرگترین حالت شکوفایی و تازگی قرار دارند و تا سه روز زیبایی و تازگی خود را حفظ خواهد کرد. احترام و در نظر گرفتن آداب همدلی و عرض ادب تنها یک صفت نیست، نتیجه رفتار آگاهانه است.

برای خرید تاج گل ارزان ترحیم و اقتصادی معمولا باید از تاج گل یک طبقه تا دو طبقه استفاده کرد. تاج گل های یک طبقه از تاج گل های با قیمت مناسب و اقتصادی هستند.معمولا در آماده سازی تاج گل ارزان ترحیم و اقتصادی گل گلایول نقش اصلی را ایفا می کند. در تزیین تاج گل ترحیم و تسلیت گل گلایول و گل شب بو پس زمینه اصلی تاج گل بوده و یک یا دو نوع گل رنگی دیگر در ترکیب با گل گلایول و گل شب بو استفاده می شوند.

تاج گل های یک طبقه با گل گلایول از تاج گل های مقرون به صرفه هستند به دلیل این که میزان گل استفاده شده در این تاج گل ها بیش از تعداد مشخصی نمی تواند باشد و اگر در تاج گل یک طبقه بیش از حد تحمل پایه، گل استفاده شود تاج گل سنگین شده و احتمال شکستگی پایه تاج گل هست. از این رو به دلیل این که تاج گل های یک طبقه میزان گل زیادی نخواهند داشت قیمت تاج گل های یک طبقه اقتصادی بوده و صرفه اقتصادی خواهند داشت.

گل های استفاده شده در تاج گل ها به فراخور مراسم تغییر می کنند. اگر مایلید که تاج گلی ساده و به صرفه اهدا کنید بهتر است از تاج گل های یک طبقه با گل گلایول بیشتر استفاده کنید ولی معمولا برای انتخاب تاج گل ترحیم و ختم در مراسمات مجلل و باشکوه گل گلایول باید نقش کمتری داشته باشد و از گل های لوکس تر چون آنتوریوم،ارکیده،لیلیوم اورینتال و رز استفاده می گردد.اگر مایلید که قیمت تاج گل ترحیم و مراسم ختم ارزان تر باشد بهتر است در آماده سازی تاج گل شما از گل های لوکس همچون رز، ارکیده، آنتوریوم و اورینتال استفاده کمتری شود.