تاج گل مراسم ختم

پایه گل مراسم ترحیم
پایه گل مراسم ترحیم
جولای 28, 2020
پایه گل تسلیت
پایه گل تسلیت
آگوست 4, 2020
نمایش همه

تاج گل مراسم ختم

تاج گل مراسم ختم

تاج گل مراسم ختم

تاج گل مراسم ختم

تاج گل ها یکی از گزینه های انتخابی شما است برای عزیزان غم دیده تان تا به آن ها نشان دهید که به یادشان بوده اید. این مهم را به یاد داشته باشید که خرید گل برای مراسم های مختلف متفاوت است؛ مثلا شما می توانید برای مراسم جشن و شادی و ابراز علاقه تنها از یک شاخه گل استفاده کنید اما بدون شک وجه خوبی ندارد که در مراسم ترحیم از یک شاخه گل استفاده شود.

در مراسم های بزرگ و عزاداری عموماً برای ابراز همدردی و احترام گذاشتن به طرف مقابل غالبا ازتاج گل مراسم ختم استفاده می شود. ما این مهم را برای شما فراهم ساخته ایم تا تاج گل های را برای شما تهیه و طراحی کنیم که هیچ کجا شبیه به آن مشاهده نکرده باشید.

از زمان های قدیم تا به امروز برای بیان احساسات از گل استفاده می شود. همچنین تقدیم گل نوعی ادای احترام و همدردی محسوب می شود. مراسم ختم جزء آن دسته از مراسم هایی است که بسیاری از افراد انواع تاج گل مراسم ختم را به خانواده های عزادار تقدیم می کنند.

همانطور که می دانید هر گلی مناسب مراسم خاصی است. به همین جهت باید متناسب با مراسم، تاج گل مراسم ختم با گل های مناسب تهیه شود. گل هایی که در انواع تاج گل های ترحیم به کار می روند شامل :گلایل , سوسن , رز , لیلیوم , زنبق , میخک , ارکیده , داوودی , آنتوریوم , شب بو

تاج گل مراسم ختم در زمان اعلام شده‌ی شما تحویل خواهد گردید.
در صورت تمایل شما، می‌توانیم تاج گل مراسم ختم را از طرف شما و همراه با پیام همدردی در محل مورد نظر تحویل دهیم.
گل سرای لاله به شما این اطمینان را می‌دهد که تاج گل مراسم ختم در نهایت احترام، به گیرنده گل یا محل مورد نظر شما تحویل گردد.
امکان ارسال تاج گل مراسم ختم در کلیه مناطق تهران اعم از فرشته، کامرانیه، ولنجک، شهرک غرب، الهیه و سایر نقاط دیگر فراهم است.