پایه گل تسلیت

تاج گل مراسم ختم
تاج گل مراسم ختم
جولای 28, 2020
خرید آنلاین تاج گل ترحیم
خرید آنلاین تاج گل ترحیم
آگوست 4, 2020
نمایش همه

پایه گل تسلیت

پایه گل تسلیت

پایه گل تسلیت

پایه گل تسلیت

پایه گل تسلیت 2 طبقه بهترین انتخاب برای پایه گل افتتاحیه و یا ترحیم، گل آرایی زیبای پایه گل تسلیت شکوه را به مراسم شما میافزاید .بسته به زمان و فصل گل ها متغیر بوده اما شباهت فراوان نسبت به طرح مورد نظر شمادارند.گل سرای لاله با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت های متفاوت در ضمینه خرید و سفارشات آنلاین پایه گل تسلیت، محصولات متنوعی را در دسترس شما عزیزان قرار داده تا به راحتی و در کمترین زمان با استفاده از اینترنت خریدی آن لاین با انتخاب های مناسب برای عزیزان تان، روابط تان را استحکام ببخشید.

ما با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و خدمات در زمینه گل، تزئینات مراسم و مجالس، شما را یاری می نماییم. قابل توجه است که به دلیل تنوع گل ها در فصل های مختلف تا %90 گلها همان گلهایی است که در تصویر مشاهده میکنید .قیمت پایه گل تسلیت میتواند بسته به نوع پایه و گل آرائی و خدمات ارائه شده متغیر باشد.دلیل استقبال بالا از این نوع تاج گل های عزا سادگی و قیمت بسیار مناسب آن هاست.

تمام گل های استفاده شده در پایه گل تسلیت بسیار پر پشت قرار گرفته و فضای سه طبقه را کاملا پر کرده است. گل سرای لاله سفارش پایه گل تسلیت برای انواع مراسم ختم و ترحیم را با ارائه بهترین کیفیت و قیمت ارزان می پذیرد.

فارغ از مذهب و فرهنگ های قومی و خانوادگی، مرسوم است اعضای خانواده یا دوستان و آشنایان برای کسی که عزیزی را از دست داده است یک پایه گل تسلیت به منزل او یا به مراسم ترحیم مرحوم می فرستند.

به طور معمول گل ها راهی برای نشان دادن رشد، تولدی دوباره و حرکت رو به جلو هستند. از گذشته، از گل ها برای ابراز حس همدردی در مراسم ترحیم بهره برده میشد.وجود گل ها حس گرمی و راحتی را در یک محیط غمگین به همراه می آورند.نوع گلی که شما برای بیان احساس خود انتخاب می کنید، مهم است.گل ها به شما این امکان را می دهند که احساسات خود را به فرد عزادار منتقل کنید و پیام همدردی خود را به او برسانید.

بنابراین قبل از انتخاب پایه گل تسلیت ، بهتر است چند لحظه تامل کنید و به این نکته توجه کنید که چه نوع گلی می تواند بیانگر احساس شما و متناسب با مراسم باشد.در ایران بیشتر از گل های گلایل ، استرزیا ، شب بو ، لیلیوم ، ژربرا ، شب بو ، مریم و داوودی برای ابراز تسلیت در پایه گل تسلیت استفاده می شود.

اما جالب است بدانیم که مردم کشورهای دیگر از چه گل هایی برای مراسم ترحیم استفاده می کنند تا بتوانیم یک پایه گل تسلیت به یادماندنی به بازمانده یک عزیز از دست رفته هدیه کنیم.